DomovRegistráciaPrihlásenieZoznam užívateľovHľadaťPodporujemePortál
Doplnkové menu
free forum

free forum

free forum

free forum

Doplnkové menu
free forum

free forum

free forum

free forum

Share | 

Futbalové voľby

Goto down 
AutorSpráva
Admin (Rodeo Jarisko)
Admin

Kredity : 344

OdoslaťPredmet: Futbalové voľby   Po 09 júl 2018, 19:14

Začína sa kvalifikácia pre túto vekovú kategóriu a ja by som si rád skúsil v nej zabojovať s naším tímom. Nebojím sa žiadneho súpera ktorý má známku vyššiu o 5 bodov, pretože viem že tento rozdiel je taktikou možné eliminovať. Hrávam rád útočným štýlom a  ten by som chcel preniesť aj do reprezentácie. 3 roky som aktívne sokker nehrával a venoval som sa tomu, až v tejto sezóne ktorá práve skončila. Do nej som si predsavzal, že začnem hrať zo 17 ročnými a budem sa snažiť vybudovať zo svojho tímu jeden z najsilnejších, alebo celkom najsilnejší na celom sokkri Smile. V tejto vekovej kategórii som to dosiahol, ale v nasledujúcich ročníkoch, až po
21-tku to bude výrazne ťažšie. Tam totiž hráčska aj manžérska konkurencia výrazne stúpne, ale veď uvidíme. Myslím, že za tú dobu čo som aktívne nehrával, som ľudsky trochu vyzrel, aj keď ešte je na mne kopu roboty Smile.

S mojím vlastným tímom budem musieť v tejto sezóne od útočného štýlu z veľkej časti upustiť, pretože po postupe do vyššej ligy je môj tím hráčsky najmladší a má  aj najmenšiu známku. Čaká ma tam nevídané betónovanie na ktoré som dosť zvedavý.

No nielen preto chcem preniesť útočnú hru do reprezentácie, ale preto, že tento štýl mám rád. Ja totiž verím a mnoho krát som si to overil, že pod tlakom aj silnejší súper bude robiť chyby a prehrávať.

Ako tréner by som sa snažil priniesť do reprezentácie niečo nového, niečo také čo by k nej možno obrátilo viacej pozornosti našej komunity a nejak ju tým posilniť Smile. Skúsil by som na športových denníkoch trochu pospamovať ohľadne propagácie tejto hry a čo sa týka hodnotení zápasov spravil by som k nim nejaké viedeá v ktorých by som tie zápasy rozobral a snažil sa neurobiť si v nich moc veľkú ostudu Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://svetoobcan.forums1.net/forum.htm

Futbalové voľby
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Dôležité oznámenia :: Dôležité oznámenia-
Prejdi na: